Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Książki / E-Booki
Agnieszka Peszek - Iluzja doskonałości (2022) [ebook PL] [epub mobi pdf]


Dodał: nicollubin
Data dodania:
2022-08-05 20:24:30
Rozmiar: 3.95 MB
Ostat. aktualizacja:
2022-08-05 22:45:02
Seedów: 213
Peerów: 52


Komentarze: 0

...( Info )...

Agnieszka Peszek
Iluzja doskonałości
Cykl: Dorota Czerwińska (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
[ebook PL]
format [epub mobi pdf]

...( Opis )...

Czy dążąc do doskonałości w każdym aspekcie swojego życia, można zatracić się tak bardzo, że bycie dobrym człowiekiem przestaje mieć znaczenie?
Czy jest możliwe, aby czteroosobowa rodzina nagle zniknęła, zostawiając wszystkie swoje rzeczy, ukochanego psa i… ani jednej wskazówki?
Dorota Czerwińska po raz kolejny staje przed pozornie banalnymi sprawami, które z dnia na dzień okazują się coraz bardziej skomplikowane. Czy uda jej znaleźć satysfakcjonujące odpowiedzi i rozwiązać zagadki?
A co z jej życiem prywatnym? Czy bycie policjantką i codzienne narażanie się nie odbije się na osobistych relacjach? Czy scenariusz, który napisze jej życie, będzie tym, którego dla siebie chciała?

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2022 Ex-torrenty.org