Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Programy / Narzędziowe
Duplicate Cleaner Pro 5.17.1 (x32/x64)[PL][Full] + Portable


Dodał: danielo11
Data dodania:
2022-09-23 08:20:23
Rozmiar: 42.06 MB
Ostat. aktualizacja:
2022-09-28 19:56:37
Seedów: 40
Peerów: 0


Komentarze: 0

"Komercyjna wersja jednego z najpopularniejszych programów przeznaczonych do oczyszczania zawartości dysku twardego ze zdublowanych plików. Z jego pomocą wyszukamy i usuniemy powtarzające się pliki w dowolnych formatach, a także grafikę i muzykę.

Aplikacja z powodzeniem wykorzystywana może być do zastosowań domowych, jak również oczyszczania zawartości sieci firmowej. Charakteryzuje się ona niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe, szybkością działania oraz funkcjonalnością, pozwalającą wygodnie analizować zawartość wskazanych folderów czy nawet pełnej zawartości partycji z wykorzystaniem zdefiniowanych przez użytkownika kryteriów.

Poza wyszukiwaniem plików o tych samych nazwach Duplicate Cleaner Pro umożliwia również odnajdywanie duplikujących się plików dźwiękowych oraz graficznych. W przypadku tych ostatnich narzędzie potrafi skutecznie identyfikować kopie poddane edycji, przycięciu czy rotacji. Do dyspozycji użytkownika oddano wiele elastycznych i wysoce konfigurowalnych kryteriów, z pomocą których zdefiniujemy uwzględnianą oraz ignorowaną zawartość dysku. Program z założenia nie usuwa plików systemowych Windows.

Program pozwala wyszukiwać pliki o tej samej lub podobnej nazwie, identycznym rozmiarze, dacie utworzenia i edycji. W przypadku grafiki oraz muzyki możliwe jest również definiowanie takich parametrów analizy jak stopień podobieństwa czy uwzględnianie tagów z informacjami o autorze, tytule utworu itp. Wszystkie odnalezione duplikaty plików możemy usunąć lub przenieść do nowej lokalizacji. Duplicate Cleaner Pro daje także możliwość importu/eksportu listy powtarzających się danych do/z plików CSV."

OS: Win7+

homepage: https://www.digitalvolcano.co.uk/duplicatecleaner.html

Screen: https://i.postimg.cc/s2TRyXfK/ScreenPL.png

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2022 Ex-torrenty.org