Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
AudioBooki / Inne
Mariusz Leszczyński - Ludzkie zwierzę (2022) [audiobook PL]


Dodał: nicollubin
Data dodania:
2022-09-27 20:47:30
Rozmiar: 936.07 MB
Ostat. aktualizacja:
2022-09-27 20:57:14
Seedów: 243
Peerów: 23


Komentarze: 1

...( Info )...

Ludzkie zwierzę
Długość:9 godzin 49 minut
Autor:Mariusz Leszczyński
Czyta:Ireneusz Prochera
Kategoria:Kryminały
bit rate: 229 kbps
Typ:Audiobook - mp3
Data premiery: 2022-09-14

...( Opis )...

Komisarz Paweł Wilk, doświadczony policjant wydziału kryminalnego, i aspirant Renata Mazur, dla której będzie to pierwsze śledztwo, rozpoczynają pracę nad sprawą zaginięcia piętnastoletniej Marty Barańskiej. Wkrótce znajdują ciało nastolatki w podziemiach rodzinnego grobowca Barańskich, ale zdemaskowanie mordercy nie będzie łatwe. Zanim stanie się jasne, kto tak naprawdę pociąga za sznurki, życie Wilka i Mazur zmieni się bezpowrotnie. Bohaterowie staną przed trudnymi wyborami i przekonają się na własnej skórze, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda.
Mariusz Leszczyński w najnowszej powieści przenosi słuchacza w mroczny świat, w którym aby rozdawać karty, trzeba pozbyć się sentymentów i zdać się na pierwotne instynkty.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2022 Ex-torrenty.org