Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Programy / Narzędziowe
Tenorshare UltData for Android 6.8.0 (x32/x64)[ML][Serial]


Dodał: danielo11
Data dodania:
2022-09-28 17:33:15
Rozmiar: 154.73 MB
Ostat. aktualizacja:
2022-09-28 20:46:31
Seedów: 41
Peerów: 9


Komentarze: 0

Tenorshare UltData for Android - oprogramowanie, który odzyska utracone dane z urządzeń działających pod kontrolą systemu Android bez rootowania. Nie ma znaczenia, czy "cenne" pliki zostały wykasowane nieumyślnie, w wyniku rootowania, czy przywracania ustawień fabrycznych.

Program wykryje wiele rodzajów plików jak filmy, muzykę, dokumenty tekstowe, SMSy czy listę kontaktów. Aplikacja odzyska także pełną historię wysyłanych i odbieranych wiadomości.

Po zakończeniu skanowania ukazuje się lista plików gotowych do przywrócenia. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość podglądu. Wsparciem objęta jest szeroka lista smartfonów i tabletów (6000+) wielu czołowych producentów jak Samsung, LG, HTC czy Motorola.

OS: Win7+

homepage: https://www.tenorshare.com/products/android-data-recovery.html

Screen: https://i.postimg.cc/XNQNqfH9/Screen-Data.png

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2022 Ex-torrenty.org