Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
AudioBooki / Inne
Ross Macdonald - Potępieni (2022) [audiobook PL]


Dodał: nicollubin
Data dodania:
2022-09-28 20:41:45
Rozmiar: 1.07 GB
Ostat. aktualizacja:
2022-10-01 07:09:45
Seedów: 176
Peerów: 23


Komentarze: 0

...( Info )...

Potępieni
Długość:7 godzin 59 minut
Autor:Ross Macdonald
Czyta:Tomasz Ignaczak
Kategoria:Kryminały
Z cyklu:Lew Archer 7
Typ:Audiobook - mp3

...( Opis )...

Kolejna książka z serii Rossa Macdonalda, uchodzącej za swoistą klasykę amerykańskiego kryminału. Główny bohater, detektyw Lew Archer, prowadzi skomplikowane śledztwa, rozwiązując kolejne makabryczne intrygi i wdając się przy tym w niejedną niebezpieczną potyczkę z przestępcami.
W rodzinie bywa tak, że nikt nie lubi rozmawiać o przeszłości. Każdy natomiast skrywa jakiś sekret. Prywatny detektyw Lew Archer podejmuje się niezwykle delikatnej sprawy.
Carl, syn bogatego senatora Hallmana, ucieka ze szpitala psychiatrycznego. Wpływy ojca nie wystarczają, aby uchronić go przed konsekwencjami. Archer próbuje wyjaśnić okoliczności całej sytuacji i bronić praw Carla. Jednak im mocniej angażuje się w dochodzenie, tym bardziej odczuwa ukrytą w niej ogromną krzywdę chłopca...

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2022 Ex-torrenty.org