Ex-torrenty.org
Linux/Mac / Dystrybucje
Linux Mint 21.1 Cinnamon Edition [ Pl - Multi ]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2022-12-22 00:53:36
Rozmiar: 2.50 GB
Ostat. aktualizacja:
2024-04-16 08:57:55
Seedów: 439
Peerów: 1


Komentarze: 0

Została wydana nowa wersja Linux Mint 21.1 o nazwie kodowej „Vera”.

Linux Mint to system bazujący na Ubuntu, wyposażony w pulpity MATE, Cinnamon oraz Xfce i skierowany do początkujących użytkowników komputerów osobistych.

Linux Mint 21.1 „Vera” bazuje na Ubuntu 22.04 LTS i oferuje wsparcie techniczne do 2027.

Linux Mint 21.1 zyskał świeży wygląd i styl. System operacyjny wygląda czyściej i nowocześniej. Jest również bardziej konfigurowalny i zawiera wiele różnych motywów.

Pulpit został uporządkowany i teraz pokazuje tylko najważniejsze elementy: ikonę instalacji, elementy, które upuszczasz na pulpit, pliki umieszczone w ~/Desktop i zamontowane urządzenia.

Folder domowy był już łatwo dostępny, więc został usunięty z pulpitu. Jest przypięty do panelu i można go otworzyć z menu głównego lub naciskając Super + E na klawiaturze.

Ikony komputera, kosza i sieci również zostały usunięte. Są używane tylko okazjonalnie i pozostają dostępne w menedżerze plików.

Linux Mint 21.1 przełączył się na motyw wskaźnika myszy Bibata od Abdulkaiz Khatri.
Starszy motyw Linux Mint z wersji 20.2 nosi teraz nazwę „Mint-Y-Legacy” i jest dostępny jako alternatywa w opcjach motywu.

Dźwięki systemowe zostały również zmienione, aby poprawić wrażenia użytkownika. Nowe dźwięki pochodzą z Material Design V2.

Aby dać użytkownikom większy wybór, Linux Mint 21.1 oferuje alternatywne motywy ikon.
Oprócz motywów Mint-X, Mint-Y i Mint Legacy domyślnie instalowane są następujące motywy: Bryza, Papirus, Numiks, Yaru.

Wymagania sprzętowe dla Linux Mint 21:
– 2GB RAM (rekomendowane 4GB)
– 20GB powierzchni dysku (rekomendowane 100GB)
– monitor o rozdzielczości 1024×768
– procesor 64 bitowy amd64/x86_64

Przed instalacją systemu, zapoznaj się z informacją o wydaniu opublikowaną na stronie projektu, w której wyszczególnione są wszystkie znane błędy oraz porady pozwalające na wprowadzenie ręcznych poprawek.

Lista plików

Trackery

  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

    Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
    Copyright © 2024 Ex-torrenty.org