Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Komiksy / Komiksy PL
Wiedźmin tom 2 - Dzieci lisicy 1-5 [PL] [cbr.]


Dodał: Marqez
Data dodania:
2023-01-24 22:53:10
Rozmiar: 107.06 MB
Ostat. aktualizacja:
2023-01-26 15:43:09
Seedów: 53
Peerów: 7


Komentarze: 0

..::INFO::..

Scenariusz:Paul Tobin
Rysunki:Joe Querio

..::OPIS::..

"Sezon burz" to powieść, rozgrywająca się w wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego świecie fantastycznym, w którym rozgrywa się również Saga o Wiedźminie, a "Dzieci lisicy. Wiedźmin" Tom 2, to album komiksowy z Geraltem w roli głównej, oparty na motywach tej właśnie powieści. Podejmuje również wątki z albumu "Dom ze szkła", wydanego w 2014 roku, który jest pierwszym tomem serii komiksowej, dzięki której kultowy bohater powieści Andrzeja Sapkowskiego trafił do komiksu.

Główny bohater, wiedźmin Geralt z Rivii, zwany też Białym Wilkiem, w młodości przeszedł pełny trening wiedźmiński w szkole Kaer Morhen - dzięki niemu jest niezwykle silny i odporny, szybki, bezszelestnie się porusza. Zyskał też wiedzę na temat tworzenia eliksirów magicznych, które pomagają mu wyostrzać zmysły i kontrolować funkcje życiowe. Wiedźmini zarabiają na życie walcząc i poskramiając różnego rodzaju potwory. Na swojej drodze Geralt napotyka jednak nie tylko fantastyczne stworzenia, ale także ludzi, którzy chętnie wykorzystaliby jego umiejętności.

"Dzieci lisicy. Wiedźmin" to opowieść, która zaczyna się w momencie, gdy Geralt znajduje się na pokładzie statku głupców, renegatów i bandytów. Podróżuje z towarzyszem – krasnoludem Addario - do Novigradu. Jednak na wiedźmina i jego współpasażerów czyhają liczne niebezpieczeństwa - nie tylko rozszalałe sztormy, ale także nadzwyczaj groźny zwierzęcy demon – lisica mamiąca pasażerów swoimi iluzjami, które uniemożliwiają im wydostanie się z bagien. Ale kto, w ostatecznym rozrachunku, okaże się potworem?

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2023 Ex-torrenty.org