Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
AudioBooki / Historyczny
Wołoszański Bogusław - Sieć: Ostatni bastion SS [Audiobook PL] [[email protected]] [rar] [FIONA9]


Dodał: xdktkmhc
Data dodania:
2023-02-02 06:55:28
Rozmiar: 306.84 MB
Ostat. aktualizacja:
2023-03-14 08:33:40
Seedów: 24
Peerów: 0


Komentarze: 0

..::(Info)::..

Wielkość paczki: 306 MB
Czas trwania: 11 godz 10 min
Bitrate: 64kbps
Rodzaj kompresji: rar
Zawartość uploadu: mp3
Wersja językowa: PL
czyta: Bogusław Wołoszański
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
Hasło: Brak

..::(Opis)::..

Oparta na faktach powieść Bogusława Wołoszańskiego odkrywa mroczny świat walki wywiadów o hitlerowskie tajemnice ukrywane w podziemiach zamków i betonowych sztolniach. Ci, którzy te tajemnice posiedli, zatarli ślady i zniszczyli dokumenty uznając, że prawda może być zbyt szokująca.
Ostatnie dni wojny. Oficer polskiego wywiadu, Jan Tarnowski, który przez lata działał jako oficer Abwehry Martin Jorg, otrzymuje rozkaz przedostania się na Dolny Śląsk. Stamtąd napływają informacje o tajemniczych działaniach organizacji „Der Spinne” („Pająk”), którą z rozkazu Heinricha Himmlera, szefa SS utworzył Otto Skorzeny. Do akcji przystępuje również wywiad radziecki, który ma swój cel w penetrowaniu hitlerowskiego podziemia. Co będzie najwyższą wygraną dla zwycięzcy tej walki: gigantyczne zasoby złota czy nieznana broń, a może…?

Czterdzieści pięć lat później, w marcu 1990 roku kanadyjski naukowiec Gerald Bull, konstruktor super działa, został zamordowany przed drzwiami swojego domu pięcioma strzałami w kark. Co łączy te odległe wydarzenia?

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2023 Ex-torrenty.org