Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Komiksy / Komiksy PL
Slaine - Księga Inwazji #1-6 + dodatki [PL] [.cbr]


Dodał: Marqez
Data dodania:
2023-03-17 15:27:24
Rozmiar: 405.30 MB
Ostat. aktualizacja:
2023-03-17 18:25:04
Seedów: 61
Peerów: 62


Komentarze: 0

..::INFO::..

Scenariusz: Pat Mills
Rysunki: CLINT LANGLEY

..::OPIS::..

Morskie diabły powstały przeciwko Tir Nan Og, Krainie Młodych, a Sláine, niegdyś pierwszy Wielki Król Irlandii, musi chronić swoje plemię przed nową falą zła. Na czele demonów stoi Moloch, ohydny władca Formorian, najeżony mieczami i kierowany perwersyjnym głodem ludzkiego cierpienia. Walcząc u boku swojej wojowniczej żony Niamh, Sláine musi odeprzeć demony lub zapłacić cenę zbyt straszliwą, by to pojąć…

Barbarzyński wojownik i były Wielki Król Irlandii Slaine kontynuuje epicką bitwę z przerażającymi demonami morskimi, ale teraz znajduje sojusznika z nieoczekiwanego źródła. Razem muszą uwolnić Tir Nan Og od plagi Formorian, używając wszelkich dostępnych im środków, w tym wzywając pomocy samej Bogini Ziemi!


Sláine mac Roth, irlandzki Celt, którego najlepiej można opisać jako skrzyżowanie Conana Barbarzyńcy i Cúchulainna, mitologicznego irlandzkiego bohatera z Cyklu Ulsterskiego.

Sláine, początkowo wyrzutek za uwiedzenie i zapłodnienie przyszłej oblubienicy króla plemienia Sessair, upartego Niahma, wędrował po Krainie Młodych, mając tylko swój topór do obrony i perwersyjnego krasnoluda Ukko do towarzystwa. Uratowanie dziewicy skazanej na poświęcenie w Wiklinowym Człowieku przysporzyło mu jej wiecznych wrogów, ponieważ była wiedźmą Medb, uczennicą Lorda Dziwnego Slougha Fegha i wielbicielką Crom Cruacha. Kiedy wrócił do swojego plemienia, Sláine został ich królem i Wielkim Królem Tuatha de Danaan, prowadząc wojny z demonicznymi Formorianami i Golahmami oraz podróżując w czasie na rozkaz Danu, aby ingerować w przedludzkie obce bóstwa znane jako Cythrony .

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2023 Ex-torrenty.org