Ex-torrenty.org
AudioBooki / Thriller
Alex Kava - Łowca dusz (2019) [Audiobook PL] [rar] [FIONA9]


Dodał: xdktkmhc
Data dodania:
2023-05-22 21:22:27
Rozmiar: 936.72 MB
Ostat. aktualizacja:
2024-02-28 10:51:07
Seedów: 0
Peerów: 1


Komentarze: 0

..::(Info)::..

Format: mp3
Cykl: Maggie O'Dell (tom 3)
kategoria:kryminał, sensacja, thriller
czyta:Leszek Filipowiecz
czas trwania: 12h 54m
wielkość paczki rar: 936 MB
bit rate: 320 kbps
Kompresja: rar

..::(Opis)::..

W domu letniskowym w Massachusetts pięciu młodych mężczyzn ginie podczas strzelaniny z agentami FBI. W Waszyngtonie zostaje znalezione ciało córki senatora. Agentka Maggie O'Dell jest zdumiona, gdy szef zleca jej prowadzenie tych obu, pozornie niezwiązanych z sobą spraw.
Jednak w trakcie śledztwa związek okazuje się oczywisty. Sprawy łączy osoba wielebnego Josepha Everetta, charyzmatycznego przywódcy religijnej sekty, która zdobywa coraz więcej wyznawców. Młodzi mężczyźni z domu letniskowego to członkowie kościoła Everetta, a córkę senatora zamordowano tuż po zorganizowanym przez wielebnego spotkaniu modlitewnym.
Kim jest wielebny? Psychopatą, który ma na tyle silną pozycję, że jest bezkarny, czy kozłem ofiarnym, wykorzystywanym przez przebiegłego przestępcę...
Maggie zbyt późno zdaje sobie sprawę, że prawda jest o wiele bardziej skomplikowana i przerażająca, niż wskazywały początkowe ustalenia.

Lista plików

Trackery

  • http://tracker.files.fm:6969/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

    Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
    Copyright © 2024 Ex-torrenty.org