Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
AudioBooki / Inne
Michel Houellebecq - Mapa i terytorium [Audiobook PL] [rar] [FIONA9]


Dodał: xdktkmhc
Data dodania:
2023-05-26 11:19:37
Rozmiar: 503.63 MB
Ostat. aktualizacja:
2023-05-26 11:17:06
Seedów: 6
Peerów: 1


Komentarze: 0

..::(Info)::..

Format: mp3 (41 plików)
Wielkość: 503MB
Czas: 11godz. 2min.
Bitrate: 128kbps
Czyta: Maciej Wierzbicki
Kategoria: literatura piękna
Kompresja: rar
Rok wydania: 2021

..::(Opis)::..

Powieść, która stała się wydarzeniem, zanim trafiła do księgarń, a wkrótce po premierze została uhonorowana prestiżową Nagrodą Goncourtów oraz otrzymała wyróżnienie „Lista Goncourtów: polski wybór”.
Jed Martin, debiutujący artysta, odnosi olbrzymi sukces za sprawą zdjęć przedstawiających mapy, po czym powraca do swojej pierwotnej twórczości, czyli do malarstwa. Wstęp do katalogu wystawy jego obrazów ma napisać światowej sławy pisarz, Michel Houellebecq – typ niezbyt przystępny, zdecydowanie za dużo pijący i strasznie zaniedbany. Między artystami zawiązuje się nić przyjaźni. Gdy kilka lat później pisarz zostaje zamordowany, Martin decyduje się pomóc w wyjaśnieniu przerażającej zbrodni.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2023 Ex-torrenty.org