Ex-torrenty.org
AudioBooki / Horror
Graham Masterton - Ogród zła (2023) [Audiobook PL] [rar] [FIONA9]


Dodał: xdktkmhc
Data dodania:
2023-05-26 11:19:52
Rozmiar: 904.34 MB
Ostat. aktualizacja:
2023-05-26 11:17:30
Seedów: 1
Peerów: 3


Komentarze: 0

..::(Info)::..

Format: mp3
Długość:8 godzin 11 minut
Czyta:Robert Jarociński
Kategoria:Horror
Z cyklu:Rook (tom 8)
wielkość paczki rar:904 MB
bit rate: 252 kbps
data wydania:2023-05-17
Kompresja: rar

..::(Opis)::..

Powieść z Jimem Rookiem, bohaterem ośmiu powieści brytyjskiego mistrza horrorów.


Po przeczytaniu tej książki twój obraz świata się zaburzy i będziesz się zastanawiać, czy cokolwiek na tym świecie jest jeszcze normalne…


Jim Rook, nauczyciel w college’u w Los Angeles, potrafi nawiązywać kontakt nie tylko ze swoimi uczniami, ale też… ze zmarłymi.

Pierwszego dnia po wakacjach odkrywa w jednej z klas coś przerażającego. Do sufitu została przybita gwoździami naga młoda dziewczyna, pomalowana białą farbą, z twarzą zwróconą w dół i szeroko rozpostartymi rękami i nogami, a wokół niej przytwierdzono w ten sam sposób osiem kotów perskich.

Ofiara zostaje zidentyfikowana przez policję jako owoc związku Rooka sprzed dwudziestu lat. Córka, o której istnieniu nawet nie wiedział. Wszystko wskazuje na to, że to on miał być odbiorcą makabrycznej inscenizacji.

Gdy w krwawych obrzędach giną kolejne niewinne osoby, Rook czuje, że do college’u wkroczyło Zło, i domyśla się, że jego źródłem jest jeden z uczniów, Simon Silence, syna pastora Kościoła Bożego Podboju.

Kiedy Rook zaczyna wykorzystywać swoje zdolności parapsychiczne, rozpętuje się istne piekło i tylko on może powstrzymać nadchodzącą Apokalipsę.

Lista plików

Trackery

  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • http://tracker.files.fm:6969/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

    Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
    Copyright © 2024 Ex-torrenty.org