Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
AudioBooki / Kryminalny
Thor Larsen - Miasteczko głodnych dusz (2023) [Audiobook PL] [rar] [FIONA9]


Dodał: xdktkmhc
Data dodania:
2023-05-26 11:21:55
Rozmiar: 634.10 MB
Ostat. aktualizacja:
2023-05-26 11:20:35
Seedów: 2
Peerów: 2


Komentarze: 0

..::(Info)::..

Format: mp3
Długość:9 godzin 14 minut
Czyta:Krzysztof Plewako-Szczerbiński
Kategoria:Kryminały
wielkość paczki rar:634 MB
bit rate: 160 kbps
data wydania:2023-05-17
Kompresja: rar

..::(Opis)::..

Jakie mroczne sekrety skrywają mieszkańcy spowitej mgłą ,,wioski kóz" u brzegów norweskiego fiordu? Czy niewyjaśniona od wielu lat zbrodnia ma coś wspólnego z niedawno odkrytym zabójstwem siedemnastolatki z dobrego domu?

Przed tobą zaskakujący i pełen zwrotów akcji thriller psychologiczny osadzony w mrocznym, skandynawskim klimacie. Jeśli lubisz wyrazistych bohaterów, zagmatwane poszlaki i śledztwa obnażające bolesne prawdy o historii małego miasteczka, ta lektura dostarczy ci wielu emocji i na długo pozostanie w twej pamięci.

Spokojne życie niepozornego miasteczka Undredal położonego w Norwegii burzy wieść o odnalezieniu nagich zwłok brutalnie zamordowanej młodej dziewczyny, Anny Fjeld. Śledztwem w tej sprawie kieruje detektyw Bjorm Andersen, który w zabójstwie siedemnastolatki widzi podobieństwo do niewyjaśnionego morderstwa w Undredal sprzed 40 lat. Wtedy ofiarą była Polka Agata, teraz trzeba ustalić, jak zginęła Anna, której (jak się okazuje) bliżej było do Laury Palmer z ,,Miasteczka Twin Peaks" niż do skromnej dziewczyny z Undredal o nieskalanej opinii...

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2023 Ex-torrenty.org