Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Programy / System operacyjny Windows
Windows 10 Pro 22H2 Build 19045.3031 - 64bit [PL] [esd] [23 Maj 2023] [Public Release] [azjatycki]


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2023-05-26 02:06:02
Rozmiar: 3.74 GB
Ostat. aktualizacja:
2023-05-29 11:56:34
Seedów: 28
Peerów: 11


Komentarze: 1

Do wykonania obrazu .iso użyto narzędzie do obsługi i zarządzania obrazami wdrażania wersja: 10.0.19041.844. Zintegrowane wszystkie poprawki na dzień 23 Maj 2023, co daje na wyjściu wersję (19045.3031).

-----------------------

Build 19045.3031:

Najważniejsze informacje:
- Nowy! Ta aktualizacja przywraca ulepszone środowisko pola wyszukiwania na pasku zadań Windows 10. Jeśli masz górny, dolny, zwykły lub mały pasek zadań z ikonami, zostanie wyświetlone pole wyszukiwania. Za jego pomocą możesz łatwo uzyskiwać dostęp do aplikacji, plików, ustawień i nie tylko z systemu Windows i sieci Web. Będziesz mieć również dostęp do najnowszych aktualizacji wyszukiwania, takich jak wyróżnienia wyszukiwania. Jeśli chcesz przywrócić poprzednią obsługę wyszukiwania, możesz to zrobić łatwo. W tym celu użyj menu kontekstowego paska zadań lub odpowiedz na okno dialogowe wyświetlane podczas korzystania z wyszukiwania.
- Nowy! Ta aktualizacja wyświetla teraz maksymalnie trzy powiadomienia wyskakujące o wysokim priorytecie jednocześnie. Ta funkcja ma wpływ na aplikacje, które używają powiadomień systemu operacyjnego Windows do wysyłania powiadomień dotyczących połączeń, przypomnień lub alarmów. Jednocześnie mogą zostać wyświetlone maksymalnie cztery powiadomienia wyskakujące. Oznacza to, że mogą istnieć trzy powiadomienia o wysokim priorytecie i jedno powiadomienie o normalnym priorytecie.
- Ta aktualizacja rozwiązuje problem, który wpływa na dostęp do ustawień karty dla witryn trybu IE.
- Ta aktualizacja rozwiązuje problem z wielodziałaną drukarką etykiet. Wpływa to na instalację niektórych z nich.
- Ta aktualizacja rozwiązuje problem, który wpływa na klawiaturę dotykową. Czasami nie jest wyświetlany prawidłowy układ na podstawie bieżącego zakresu wprowadzania danych.
- Ta aktualizacja rozwiązuje problem polegający na tym, że czasami nie można otworzyć klawiatury dotykowej.

Ulepszenia:
- Ta aktualizacja rozwiązuje problem, który wpływa na Instalatora aplikacji. Czasami nie można zaktualizować aplikacji MSIX.
- Ta aktualizacja rozwiązuje problem, który wpływa na blok komunikatów serwera (SMB). Nie można uzyskać dostępu do folderu udostępnionego SMB. Błędy to: "Za mało zasobów pamięci" lub "Za mało zasobów systemowych".
- Ta aktualizacja rozwiązuje problem, który wpływa na usługę podsystemu urzędu zabezpieczeń lokalnych (LSASS). Przestaje działać. Dzieje się tak, gdy używasz usługi Azure Virtual Desktop (AVD).
- Aktualizacja rozwiązuje problem, który wpływa na zaplanowane zadania. Zadania nie działają, gdy używają przechowywanych poświadczeń konta użytkownika lokalnego. Dzieje się tak po włączeniu funkcji Credential Guard. Komunikat o błędzie to "2147943726: ERROR_LOGON_FAILURE (nazwa użytkownika lub hasło są niepoprawne)."
- Ta aktualizacja rozwiązuje problem, który wpływa na klaster Bezpośrednie miejsca do magazynowania (S2D). To może nie przyjść online. Dzieje się tak po okresowym wycofaniu hasła. Kod błędu to 1326.
- Ta aktualizacja rozwiązuje problem, który wpływa na dot sourcing. Kończy się niepowodzeniem w przypadku plików zawierających definicję klasy w Windows PowerShell.
- Ta aktualizacja zmienia numer telefonu pomocy technicznej dla aktywacji systemu Windows w Indiach.
- Ta aktualizacja rozwiązuje problem, który wpływa na zasady PublishDfsRoots. Nie dotyczy on poprawnie klienta docelowego, który ma funkcję zarządzania urządzeniami przenośnymi (MDM). Jednym z przykładów funkcji MDM jest Microsoft Intune.
- Ta aktualizacja zmienia zakresy tożsamości międzynarodowych subskrybentów telefonii komórkowej (IMSI) dla niektórych dostawców sieci komórkowych.
- Ta aktualizacja rozwiązuje problem, który wpływa na Zaporę systemu Windows. Zapora odrzuca wszystkie połączenia z adresem IP portalu niewoli. Dzieje się tak po wybraniu opcji Adresy portalu zniewolonej.
- Ta aktualizacja rozwiązuje problem, który dotyczy urządzeń przyłączonych do usługi Azure Active Directory (Azure AD). Zapora systemu Windows nie może zastosować odpowiedniej domeny i profilu.
- Ta aktualizacja rozwiązuje problem, który wpływa na podpisane Windows Defender zasad kontroli aplikacji (WDAC). Nie są one stosowane do bezpiecznego jądra. Dzieje się tak po włączeniu bezpiecznego rozruchu.
- Ta aktualizacja rozwiązuje problem, który może mieć wpływ na duży punkt ponownej próby. Podczas uzyskiwania dostępu do systemu plików NTFS może zostać wyświetlony błąd zatrzymania. Ten problem występuje po anulowaniu operacji zestawu czasu wygaśnięcia FSCTL, która zmienia tag ponownej próby.
- Ta aktualizacja rozwiązuje znany problem, który może mieć wpływ na niektóre aplikacje do rozpoznawania mowy. Mogą występować sporadyczne problemy z rozpoznawaniem mowy, wprowadzania ekspresyjnego i pisma ręcznego. Dzieje się tak, gdy językiem wyświetlania jest chiński lub japoński. Aplikacje mogą nie rozpoznawać określonych wyrazów. Mogą nie otrzymywać żadnych danych wejściowych z rozpoznawania mowy lub typów danych wejściowych, na które ma to wpływ. Ten problem jest bardziej prawdopodobny, gdy aplikacje korzystają z rozpoznawania mowy offline. W przypadku deweloperów aplikacji ten problem dotyczy tylko rozpoznawania mowy korzystającego ze specyfikacji gramatyki rozpoznawania mowy (SRGS) w systemie Windows.Media.SpeechRecognition. Ten problem nie ma wpływu na inne typy rozpoznawania mowy.

-----------------------

1. Zintegrowane poprawki na dzień 23 Maj 2023:
- SSU-19041.3025-x64
- KB5015684-x64
- KB5021043-x64
- KB5023847-x64
- KB5026435-x64
2. Zintegrowany Net Framework 3.5
3. Kompresja WIM do ESD

-----------------------

System nieaktywowany. Czytaj na dole opisu torrenta.

-----------------------

Sumy kontrolne obrazu .iso:
CRC32: 08CD1557
MD5: B73B2D0100952F4AED9C0A979A2840A2
SHA-1: 4493FDA8C7C54D4C30300A3C124EFCC0B54A8BCE

-----------------------

strona producenta: https://www.microsoft.com/

-----------------------

Lista kompilacji systemu Windows 10: https://www.centrumxp.pl/Publikacja/Lista-kompilacji-systemu-Windows-10

-----------------------

Instalacja:
- wypal obraz .iso na DVD lub utwórz bootowalnego pendriva
- uruchom z bootem na CD/DVD-ROM lub USB HDD, zainstaluj system

-----------------------

Aktywacja systemu:
- WYMAGANE połączenie z internetem
- W celu aktywacji systemu, do torrenta dołączyłem dwa aktywatory ( W10 Digital License Activation Script 7.0 praz W10 Digital License Activation Script AIO 1.4 ). Jest to skrypt bez instalacji, działa podobnie jak wiersz poleceń CMD. Skrypt uruchom jako administrator.

screen:
http://i.ibb.co/2NfmQVd/000.png
http://i.ibb.co/F35kW3C/1.png

UWAGA:
- przed uruchomieniem skryptu wyłącz UAC: Panel sterowania > Konta użytkowników > Zmień ustawienia funkcji Kontrola konta użytkownika > suwak na sam dół > OK
- po aktywacji możesz ponownie włączyć UAC

screen:
http://i.ibb.co/3FjDS9r/1.png

-----------------------

UWAGA, UWAGA, UWAGA:
Jeśli już wcześniej aktywowałeś / aktywowałaś wcześniejszą wersję PRO przy użyciu W10 Digital License Activation, to system aktywuje się automatycznie przy pierwszym uruchomieniu, nie musisz używać aktywatora (wymagane połączenie z internetem).

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2023 Ex-torrenty.org