Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Programy / Narzędziowe
Windows 10 Manager (v.3.8.1) by elchupacabra *2023* [PL] [exe]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2023-05-27 00:27:54
Rozmiar: 15.24 MB
Ostat. aktualizacja:
2023-05-27 00:41:07
Seedów: 29
Peerów: 4


Komentarze: 0

...( Info )...

Nazwa programu: Yamicsoft Windows 10 Manager
Wersja programu: 3.8.1

...( Opis )...

Windows 10 Manager to rozbudowany pakiet kilkudziesięciu narzędzi do optymalizacji systemu operacyjnego Windows 10.

Z poziomu głównego okna programu zyskujemy możliwość wybrania jednej z sześciu zakładek o bardzo wymownych nazwach: informacje, optymalizacja, oczyszczanie, personalizacja, bezpieczeństwo, sieć i różne użytkowe. Dzięki podzieleniu wszystkich narzędzi na wspomniane kategorie interfejs Windows 10 Managera jest bardzo przejrzysty, a korzystanie z tego pakietu bardzo proste w obsłudze.

W zakładce "informacje", możemy nie tylko wyświetlić szczegółowe dane na temat naszego systemu operacyjnego, ale również utworzyć punkt przywracania, zdiagnozować i naprawić liczne błędy, zarządzać procesami czy też skorzystać z kreatora optymalizacji popularnych "okienek". Windows 10 Manager zawiera oczywiście więcej możliwości w zakresie przyspieszania działania naszego peceta w kolejnym dziale, "optymalizacja". O nią zadbamy także oczyszczając ze zbędnych plików (np. duplikatów, plików tymczasowych i danych w rejestrze).

Autorzy opisywanego narzędzia zadbali ponadto o bezpieczeństwo użytkowników Windows 10 Managera, oddając do ich dyspozycji narzędzie do ochrony prywatności, opcję zablokowania wybranych funkcji systemu, możliwość zabezpieczenia poufnych dokumentów i możliwość przywracania utraconych (przypadkowo usuniętych) plików ze sformatowanych dysków logicznych.

Co ciekawe, Windows 10 Manager pozwala być anonimowym w sieci. Warto skorzystać z przełącznika IP dostępnego w zakładce "sieć", a także zainteresować się innymi dostępnymi rozwiązaniami, w tym między innymi menadżerem sieci bezprzewodowej, opcją edytowania pliku hosta czy narzędziem do optymalizacji ustawień połączenia internetowego.

Windows 10 Manager umożliwia także personalizowanie Windowsa poprzez zmianę wyglądu tego systemu. Możemy również przypinać foldery i pliki do paska zadań lub Menu Start, a także dodawać katalogi i pojedyncze skróty do Panelu Sterowania lub na pulpicie. Chcąc przyśpieszyć wykonywanie kolejnych czynności warto zainteresować się opcją definiowania skrótów klawiaturowych, dzięki której być może uda nam się zaoszczędzić sporo czasu w codziennej pracy.

...( Wymagania Sprzetowe )...

Windows 10 (32/64-bit)

DEscription by Regis77

...( Instalacja )...

1. Połączona instalacja programu lub rozpakowanie wersji przenośnej w jednej dystrybucji
2. Brak konieczności rejestracji (łatka pawel97)
3. Wielojęzyczny interfejs
4. Brak ograniczeń uruchamiania tylko w systemie Windows 10

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2023 Ex-torrenty.org