Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Programy / Multimedialne
Adobe Photoshop 2023 (v.24.5.0.500 Light) [x64] Portable *2023* [PL] [7z)


Dodał: Uploader
Data dodania:
2023-05-27 00:27:56
Rozmiar: 1.47 GB
Ostat. aktualizacja:
2023-06-04 17:50:24
Seedów: 130
Peerów: 0


Komentarze: 1

...( Info )...

Nazwa producenta: ADOBE
Wersja Programu: 2023 24.5.0.500

...( Opis )...

Adobe Photoshop 2023 - nowa wersja programu do obróbki grafiki rastrowej. Obsługiwanych jest wiele formatów graficznych. Adobe Photoshop umożliwia zarówno tworzenie nowych obrazów, jak i ich edycję. Photoshop służy do tworzenia fotorealistycznych obrazów, pracy z kolorowymi zeskanowanymi obrazami, retuszu, korekcji kolorów, kolażu, transformacji grafiki, separacji kolorów itp. Adobe Photoshop ma wszystkie metody pracy z mapami bitowymi, a jednocześnie ma możliwość pracy z warstwami i wykorzystuje kontury. Program, który można pobrać za darmo, jest niekwestionowanym liderem wśród profesjonalnych edytorów graficznych ze względu na najszersze możliwości, wysoką wydajność i szybkość. Adobe Photoshop zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do poprawiania, edycji.

Nowe funkcje i ulepszenia w programie Photoshop:
Automatyczne zaznaczanie po najechaniu kursorem
Zaznaczanie obiektów jest zasadniczą częścią często używanych przepływów pracy w programie Photoshop. W tej wersji narzędzie Zaznaczanie obiektów ma nowe funkcje, które umożliwiają automatyczne zaznaczanie fragmentu obrazu po najechaniu kursorem i kliknięciu.
Publikuj do komentowania
Zachowaj kreatywność i przyjrzyj się świeżemu spojrzeniu na przesyłanie i otrzymywanie opinii na temat swoich projektów — nie musisz już opuszczać programu Photoshop. Zasadniczo! Teraz możesz łatwo udostępniać dokumenty w chmurze programu Photoshop współpracownikom i klientom oraz przekazywać i otrzymywać opinie za pomocą komentarzy, przypiętych notatek kontekstowych i adnotacji.
Ulepszona interakcja z programem Illustrator
Ulepszona interoperacyjność między ulubionymi aplikacjami, Illustratorem i Photoshopem, ułatwia importowanie plików Ai z warstwami, kształtami wektorowymi, ścieżkami i maskami wektorowymi do programu Photoshop w celu dalszej edycji i pracy z nimi.
Nowe i ulepszone filtry neuronowe
Obsługiwane przez Adobe Sensei filtry neuronowe zawierają teraz zaktualizowane i ulepszone filtry, które otwierają nowe możliwości twórcze. Korzystając z nowych filtrów zalecanych i beta, możesz dodawać niesamowite efekty do programu Photoshop.
Uniwersalny edytor tekstu
Uniwersalny edytor tekstu zastępuje starsze edytory tekstu i zapewnia zaawansowane funkcje typograficzne dla wielu języków i systemów pisma, w tym arabskiego, hebrajskiego, indyjskiego, japońskiego, chińskiego i koreańskiego.Dzięki uniwersalnemu edytorowi tekstu wszystkie zaawansowane funkcje typograficzne są automatycznie dostępne i zgrupowane w panelu Właściwości tekstu w programie Photoshop.
Nowoczesny filtr farby olejnej
Wydaliśmy nową, opartą na procesorze graficznym wersję filtra farby olejnej, zarówno dla systemu macOS, jak i Windows! Ta wersja zapewnia obsługę nowych procesorów graficznych zgodnych z DirectX/Metal i nie korzysta już z podsystemu OpenCL na komputerze.
Ulepszenia narzędzia Gradient
Dzięki nowym możliwościom interpolacji gradienty będą teraz wyglądać jeszcze ostrzej, jaśniej i lepiej! W tej wersji możesz wypróbować najnowocześniejsze narzędzie Gradient i metody interpolacji, które zapewniają dodatkową kontrolę w celu tworzenia gładszych, piękniejszych przejść!
Usługa Select Item Cloud
Usługa Select Item Cloud została zaprojektowana przede wszystkim w celu zapewnienia lepszych wyników niż obecna funkcja Select Item.
Eksportuj jako ulepszony
W tej wersji polecenie Eksportuj jako jest jeszcze szybsze! Możesz wyeksportować animowany plik GIF i porównać go z oryginalnym plikiem.
Obsługa nowych modeli aparatów i obiektywów

...( Wymagania Sprzetowe )...

Minimalne :
Procesor : Intel lub AMD 64-bit, 2 GHz i SSE 4.2
System operacyjny : Windows 10 (64-bit) w wersji 1909 lub nowszej; Wersje LTSC nie są obsługiwane
RAM : 8 GB
Karta graficzna : GPU DirectX 12 / 1,5 GB VRAM
GPU: 1280 x 800
Miejsce na dysku twardym : 4 GB wolnego miejsca

Zalecane
Procesor: Intel lub AMD 64-bit, 2 GHz lub szybszy i SSE 4.2 lub nowszy
System operacyjny: Windows 10 (64-bit) wersja 1909 lub nowsza, LTSC niedostępny
pamięć RAM: 16 GB lub więcej
GPU DirectX 12 / GPU 4 GB VRAM lub więcej dla ekranów 4K
Rozdzielczość: 1920 x 1080 lub więcej
Miejsce na dysku twardym : 16 GB wolnego miejsca

Description by Regis77

...( Instalacja )...

Po pobraniu wypakuj w dowolne miejsce (ja użyłem 7zip) uruchamiamy program za pomocą PhotoshopPortable.exe (w folderze programu)

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2023 Ex-torrenty.org