Ex-torrenty.org
Komiksy / Komiksy PL
Retrowirus One-Shot [Komiks] [PL] [rar] [FIONA9]


Dodał: xdktkmhc
Data dodania:
2023-09-20 10:10:51
Rozmiar: 48.67 MB
Ostat. aktualizacja:
2023-09-20 10:10:28
Seedów: 1
Peerów: 0


Komentarze: 0

..::(Info)::..

Język PL
Jakość średnia

..::(Opis)::..

Retrovirus to thriller sci-fi, ale i przerażający. To rodzaj historii, która jest osadzona w faktach na tyle, że wydaje się prawdziwa, podobnie jak Park Jurajski. Można sobie wyobrazić, że to się stanie. To wyraźna możliwość.

Komiks uczynił też neandertalczyków dość przerażającymi stworzeniami. Do tej pory nie widziałem o nich wiele w mediach poza Flintstonami i Encino Manem. Zawsze byli przedstawiani jako wielcy, głupi faceci w szlafrokach. Biją kobietę po głowie i ciągną ją za sobą. Retrovirus pokazuje, jak bardzo potrafią być intensywni i to jest szalone, zwłaszcza w połączeniu ze współczesnym ludzkim DNA. To niesamowici łowcy z doskonałym zmysłem węchu. Normalna taktyka nie zadziała na nich, ponieważ są na tyle zwierzęcy, że nie przypominają niczego, z czym kiedykolwiek mieliśmy do czynienia.

Lista plików

Trackery

  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • http://tracker.files.fm:6969/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

    Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
    Copyright © 2023 Ex-torrenty.org