Czym jest miłość, a czym miłość nie jest?
Czy wszyscy na nią zasługują? Nawet kryminaliści?
A może każdy z nas pragnie kochać i być kochanym?
Na te i podobne pytania autorka poszukuje odpowiedzi, prowadząc bardzo intymne rozmowy z osobami, które doświadczyły kary pozbawienia wolności i ich rodzinami. Spotyka się z funkcjonariuszami Służby Więziennej, duchownymi i przedstawicielami organów ścigania. Przenikając do świata za kratami, dowiaduje się, jak skazani radzą sobie ze swoją seksualnością, co to znaczy mieć syna z mordercą, jak wygląda ślub w zakładzie karnym, a także które słowa są zakazane w więziennej grypserze.
Książka poruszająca jeden z najgorętszych, ponadczasowych tematów społecznych. Opatrzona komentarzami prawnika i wykładowcy resocjalizacji. Krótko mówiąc: książka o miłości opowiadana z różnych perspektyw.
Lista plików
Trackery
http://tracker.files.fm:6969/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.