Ex-torrenty.org
Gry / Zręcznościowe
Trine 5: A Clockwork Conspiracy *2023* - V1.2a (Update2) [+Bonus Content] [MULTi16-PL] [GOG] [EXE]


Dodał: Games From SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2023-11-20 20:26:13
Rozmiar: 17.83 GB
Ostat. aktualizacja:
2024-01-25 11:32:10
Seedów: 229
Peerów: 67


Komentarze: 1

...( Info )...

Wydanie GOG: Listopad 2023
Premiera Gry: 31 Sierpnia 2023 - 16 Listopada 2023 (GOG Update2 V1.2a / V1.0.4)
Gatunek: Zręcznościowe, Fantasy, Elementy Logiczne, Platformóki, Baśń, Na 2 Osoby. 2.5D, Side-Scroll
Producent: Frozenbyte
Wydawca: THQ Nordic / Nordic Games

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Hiszpański-Meksykański, Portugalski-Brazylijski, Włoski, Japoński, Koreański, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Turecki, Rosyjski, Ukraiński, Czeski, Polski


Zawartość Dodatkowa:

- Trine 5 - Original Soundtrack


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.2a (update2) + Bonus Content


...( Opis )...

Trine 5: A Clockwork Conspiracy to zręcznościowa produkcja łącząca w sobie charakterystyczne elementy gier platformowych oraz logicznych, a zarazem kolejna odsłona cyklu zapoczątkowanego w 2009 roku przez studio Frozenbyte. Tytuł okraszony jest dużą dawką humoru, jak również kolorową grafiką 2.5D oraz klimatyczną ścieżką dźwiękową.

Akcja gry toczy się w baśniowym świecie fantasy inspirowanym średniowieczem. Historia ponownie wiąże ze sobą losy trójki bohaterów, na których barkach spocznie ratowanie świata. Tym razem rycerz Pontius, czarodziej Amadeus oraz złodziejka Zoya łączą siły, by uporać się z mechaniczną armią i powstrzymać spisek, prowadzący do powstania nowego królestwa. Krainy, w której nie będzie miejsca na magię, ani dawnych herosów.

W Trine 5: A Clockwork Conspiracy odwiedzimy dwadzieścia barwnych lokacji, wśród których znajdziemy baśniowy las, pałac, kopalnię, podniebne platformy czy budowle skryte w morskich głębinach. Na naszej drodze pojawią się nowi, mechaniczni wrogowie, w tym rycerze, ogromne potwory czy bossowie stworzeni ze śrub i kół zębatych. Podczas walki oraz eksploracji wielokrotnie skorzystamy ze specjalnych zdolności naszych bohaterów, między którymi będziemy się swobodnie przełączać.

Rycerz Pontius doskonale sprawdzi się w bezpośrednich starciach, ale jego tarcza posłuży też do odbijania promieni światła, a wbity w ścianę miecz stanie się świetną trampoliną. Z kolei czarodziej Amadeus potrafi unosić przedmioty lub tworzyć magiczne skrzynie czy kładki, które mogą posłużyć m.in. za mosty. Złodziejka Zoya walczy na dystans za pomocą łuku, lecz dzięki możliwości wystrzelenia linki z hakiem, otworzy też drogę do niedostępnych miejsc.

Z czasem bohaterowie zdobywają doświadczenie, co pozwala nam na rozwinięcie ich umiejętności lub wykupienie nowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie np. poprawić zasięg magii czarodzieja czy wyposażyć złodziejkę w zamrażające strzały, które unieruchomią elementy otoczenia, co ułatwi eksplorację i rozwiązywanie łamigłówek.

Podobnie jak wcześniejsze odsłony serii, kampanię fabularną Trine 5: A Clockwork Conspiracy przejdziemy nie tylko w pojedynkę, ale także we współpracy z maksymalnie trójką graczy. Tryb kooperacji pozwala na wspólną zabawę na jednym ekranie lub przez Internet. Twórcy zadbali o to, by poziom trudności zagadek dostosowywał się do liczby użytkowników.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i7-4770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz 8 GB RAM karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960 / 3 GB Radeon R9 280 lub lepsza 16 GB HDD Windows 10/11 64-bit

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej
2. DirectX-https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35
3. Visual C++-https://learn.microsoft.com/pl-pl/cpp/windows/latest-supported-vc-redist?view=msvc-170

Lista plików

Trackery

 • udp://opentracker.i2p.rocks:6969/announce
 • udp://tracker-udp.gbitt.info:80/announce
 • https://tracker.gbitt.info:443/announce
 • http://tracker.gbitt.info:80/announce
 • udp://open.demonii.com:1337/announce
 • udp://open.stealth.si:80/announce
 • udp://tracker.torrent.eu.org:451/announce
 • udp://tracker1.bt.moack.co.kr:80/announce
 • udp://exodus.desync.com:6969/announce
 • udp://tracker.filemail.com:6969/announce
 • udp://tracker.theoks.net:6969/announce
 • udp://uploads.gamecoast.net:6969/announce
 • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
 • udp://explodie.org:6969/announce
 • udp://tracker.tiny-vps.com:6969/announce
 • https://tracker2.ctix.cn:443/announce
 • https://tracker1.520.jp:443/announce
 • udp://tracker.openbittorrent.com:6969/announce
 • http://tracker.openbittorrent.com:80/announce
 • udp://p4p.arenabg.com:1337/announce
 • Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

  Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
  Copyright © 2024 Ex-torrenty.org