Ex-torrenty.org
Gry / Zręcznościowe
Klonoa Phantasy Reverie Series - Special Bundle Edition *2022* [DLCs + Bonus Content] [MULTi10-ENG] [ISO] [TENOKE]


Dodał: Games From SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2023-11-21 02:46:30
Rozmiar: 8.42 GB
Ostat. aktualizacja:
2023-11-21 03:41:21
Seedów: 5
Peerów: 12


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie TENOKE: 20 Listopada 2023
Premiera Gry: 8 Lipca 2022
Gatunek: Zręcznościowe, Platformówki, Pakiet, Na 2 Osoby, Side-Scroll, Reedycje/Remastery/Remaki, 2.5D, Kooperacja
Producent: Bandai Namco Entertainment
Wydawca: Bandai Namco Entertainment

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Hiszpański-Meksykański, Włoski, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Japoński, Koreański


Zawartość Dodatkowa:

- Klonoa Phantasy Reverie Series - Special Bundle
- Klonoa Phantasy Reverie Series - Digital Artbook & Soundtrack
- Klonoa Phantasy Reverie Series - Klonoa Costume Set: Klonoa Costume 1 / Klonoa Costume 2


...( Opis )...

Remastery nie zmieniają fabuł pierwowzorów. Obie produkcje z zestawu pozwalają na wcielenie się w człekokształtne zwierzę imieniem Klonoa, podróżujące przez krainy zbudowane z ludzkich snów.

W pierwszej części nasz bohater staje się światkiem katastrofy samolotu, który rozbija się na pobliskiej górze. Wraz z przyjacielem, duszkiem o imieniu Huepow, udaje się zbadać miejsce zdarzenia. Podczas tej wyprawy odkrywa niecny plan złego ducha Ghadiusa, który poszukuje magicznego naszyjnika w celu przeobrażenia krainy snów w świat koszmarów.

Z kolei w Klonoa 2: Lunatea’s Veil zadaniem bohatera jest powstrzymanie piratki imieniem Leorina, która chce zyskać moc równą bogom i zawładnąć krainą snów.

W Klonoa Phantasy Reverie Series podstawowe mechanizmy rozgrywki nie uległy zmianie. Otrzymujemy więc klasycznie zrealizowane platformówki 2.5D, co oznacza, że lokacje wykonane są w pełnym 3D, ale rozgrywka odbywa się w dwóch wymiarach.

Podczas zabawy przemierzamy obszerne mapy, unikamy pułapek, zbieramy przedmioty i walczymy z wrogami poprzez wskakiwanie im na głowy. Na końcu każdego poziomu czeka na nas potężny boss.

Nietypowym elementem obu gier jest eksploracja. Klonoa potrafi nie tylko skakać, ale również na chwilę zawisać w powietrzu. Może także łapać wrogów za pomocą magicznego pierścienia, co pozwala napompować ich powietrzem jak balony. W takiej postaci da się użyć ich niczym trampolin, w celu zwiększenia wysokości skoków. Możliwe jest również rzucanie przeciwnikami zarówno w obiekty znajdujące się na tej samej płaszczyźnie co bohater, jak również w elementy stanowiące tło, co służy co rozwiązywania zagadek i pokonywania przeszkód.

W Klonoa Phantasy Reverie Series można grać w pojedynkę lub w trybie kooperacyjnym dla dwóch osób.

Klonoa Phantasy Reverie Series oferuje liczne ulepszenia wizualne w porównaniu z pierwowzorami. Grafika została gruntownie odświeżona, oferując wyższą rozdzielczość i więcej detali oraz efektów.

Warto dodać, że zawarta w zestawie wersja gry Klonoa: Door to Phantomile bazuje na remake’u, wydanym w 2008 roku na konsolę Nintendo Wii, a nie na pierwowzorze z 1997 roku. Dzięki temu obie produkcje w kolekcji oferują podobną jakość wykonania.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz 6 GB RAM karta grafiki 2 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7790 lub lepsza Windows 10 64-bit

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej
2. DirectX-https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35
3. Visual C++-https://learn.microsoft.com/pl-pl/cpp/windows/latest-supported-vc-redist?view=msvc-170

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików

Trackery

  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

    Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
    Copyright © 2023 Ex-torrenty.org