Ex-torrenty.org
x264 / Komedia
Miłosny przekręt / The Love Scam / Mica è Colpa Mia (2025) [MULTi.1080p.NF.WEB-DL.x264-KiT] [Lektor PL] [mkv] [FIONA9]

Dodał: xdktkmhc
Data dodania:
2025-01-02 20:06:30
Rozmiar: 4.36 GB
Ostat. aktualizacja:
2025-01-02 20:05:55
Seedów: 1
Peerów: 2


Komentarze: 0

..::DODATKOWE-INFO::..

Ja udostępniam (seeduję) ten torrent przez rok, ale tylko dla użytkowników SuperSeedTorrenta ( https://rebrand.ly/super_seed ), ponieważ działa on przez Web seed.

..::INFO::..

Ocena IMDb: 5.8/10
Produkcja: Włochy
Gatunek: Komedia rom.

..::OPIS::..

Dwaj zadłużeni po uszy bracia knują plan wyłudzenia pieniędzy od bogatej dziedziczki, by uratować swój dom w Neapolu, ale ich przedsięwzięcie komplikuje nieoczekiwana miłość.

..::OBSADA::..

Antonio Folletto .... Vito
Vincenzo Nemolato .... Antonello
Laura Adriani .... Marina
Loris De Luna .... Federico
Roberto De Francesco .... Vittorio
Biagio Manna .... Salvatore

..::DANE-TECH::..

File format: matroska
Video codec: h264
Resolution: 1920x1080@24fps
Time: 1:41:27
Bitrate: 6159kbps

Audio Stream #0
Language pol
Audio codec: eac3
Channels: 6

Audio Stream #1
Language ita
Audio codec: eac3
Channels: 6

Lista plików

Trackery

  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • http://tracker.files.fm:6969/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

    Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
    Copyright © 2025 Ex-torrenty.org