Ex-torrenty.org
Książki / E-Booki
Katarzyna Grochola - Upoważnienie do szczęścia (2003) [PDF] [POL]

Dodał: Uploader
Data dodania:
2026-05-22 12:00:01
Rozmiar: 726.60 kB
Ostat. aktualizacja:
2026-05-22 12:05:52
Seedów: 0
Peerów: 5

..::INFO::..

Rok produkcji: 2003
Napisane przez Katarzyna Grochola
Opublikowano przez: Wydawnictwo Literacie (Kraków)
Format: PDF
Jakość: OCR bez błędów
Liczba stron: 140
Język: Polski

..::OPIS::..

Długotrwałe związki i przelotne romanse. Szalona namiętność i bezpieczna stabilizacja. Miłość prawdziwa i miłość urojona według Katarzyny Grocholi

Czuła się taka samotna. Andrzej to wykorzystał. Pobrali się. I mieli żyć długo i szczęśliwie. Nie pamięta tych pierwszych miesięcy po ślubie. A zaraz potem przyszedł list. Pierwszy, drugi, trzeci?
"Nie mogę sobie wybaczyć, że tak lekkomyślnie zdecydowałem, że moje życie będzie pozbawione sensu. Ty byłaś moim życiem?"
Nie odpisała. Bała się (?).
I wtedy przyszedł List Ostatni. W styczniu, pięć lat temu.
"Nie mam wpływu na Twoje życie. Ale nie mogę wykluczyć, że coś się stanie, że zmienisz zdanie. Jeśli tak będzie, nic nam nie przeszkodzi? nigdy? Jeśli kiedyś okaże się, że zmienisz decyzję - będę czekał.
Nie odpowiadaj. Ale wiedz - przez pięć lat czternastego lutego będę na Ciebie czekał w Londynie w Valentine".

..::TRACK-LIST::..

1 PL Grochola Katarzyna - Upoważnienie do szczęścia.pdf

Lista plików

Trackery

  • http://bt4.t-ru.org/ann
  • http://retracker.local/announce
  • Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

    Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.

    Copyright © 2026 Ex-torrenty.org