Ex-torrenty.org
Gry / Akcja
Legend Of Kay Anniversary *2015* - V1.0 B6416 (Update1) [MULTi2-ENG] [R.G MECHANICS] [EXE]

Dodał: Games From SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2017-09-29 15:39:47
Rozmiar: 1.96 GB
Ostat. aktualizacja:
2024-05-25 06:06:09
Seedów: 12
Peerów: 0


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie R.G MECHANICS: 29 Września 2017
Premiera Gry: 27 Lipca 2015
Gatunek: Akcji, TPP, Hack'and'Slash, Reedycje/Remastery/Remaki
Producent: Untold Games
Wydawca: THQ Nordic/Nordic Games

Dostępne Języki: Angielski, Rosyjski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.0 B6416 (Update1)


...( Opis )...

Legend of Kay Anniversary na PC to odświeżona wersja gry akcji Legend of Kay, która ukazała się w 2005 roku na konsoli PlayStation 2 (kilka lat później pojawiła się także wersja na handhelda DS). Tytuł może się pochwalić przede wszystkim ulepszoną oprawą graficzną. Gracz wciela się w kota Kaya, który musi uratować mieszkańców wioski nękanej przez złego Imperatora Shuna. Przez pokolenia życie biegło spokojnie na samotnej wysepce na Morzu Chińskim, gdzie miłujące pokój koty żyły w zgodzie z naturą i innymi magicznymi zwierzętami. Pewnego dnia jednak, żołnierze z gorylej armii imperium wtargnęli na jej teren, burząc zastany porządek i zmuszając naszego bohatera do podjęcia działania.

Na szczęście bohater nie jest bezbronnym zwierzęciem, gdyż wyspę opuszcza jako początkujący adept wschodnich sztuk walki. Na początku zabawy dysponujemy jedynie mieczem, ale w trakcie rozgrywki zdobywamy jeszcze dwie bronie – stalowe szpony oraz potężny młot bojowy. System potyczek oferuje ponad 75 różnych ruchów. Większość nawet najbardziej skomplikowanych ciosów wyprowadzana jest jednak w prosty sposób, poprzez wciśnięcie maksymalnie kilku przycisków w odpowiednich momentach. Dużym ułatwieniem jest także automatyczne namierzanie przeciwników znajdujących się w bezpośredniej bliskości głównego bohatera, co pozwala skupić się jedynie na efektownej eliminacji wrogich istot. Te ostatnie należą zaś do 30 różnych ras zwierząt, nie licząc oddzielnie zaprojektowanych bossów.

Gra oferuje nie tylko różnorodne środowiska poszczególnych etapów, jak lasy, moczary, jaskinie czy linie brzegowe, ale także szeroką gamę alternatywnych środków transportu – od ujeżdżania dzikich knurów, przez podróże kolejką linową po szybowanie na grzbiecie smoka.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Dual Core 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/1 GB Radeon HD 6790 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 7/8.1

...( Info )...


Czas Instalacji: 2-4 Min (zależne od wydajności PC)


...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików

Trackery

  • udp://open.stealth.si:80/announce
  • udp://tracker.torrent.eu.org:451/announce
  • udp://exodus.desync.com:6969/announce
  • udp://www.torrent.eu.org:451/announce
  • http://tracker.dler.org:6969/announce
  • udp://bt2.archive.org:6969/announce
  • udp://bt1.archive.org:6969/announce
  • http://tracker.gbitt.info:80/announce
  • https://tracker.tamersunion.org:443/announce
  • http://pow7.com:80/announce
  • udp://tracker-udp.gbitt.info:80/announce
  • http://tracker.bt4g.com:2095/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • udp://p4p.arenabg.com:1337/announce
  • http://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • udp://explodie.org:6969/announce
  • udp://tracker.tiny-vps.com:6969/announce
  • udp://bubu.mapfactor.com:6969/announce
  • http://t.overflow.biz:6969/announce
  • udp://tracker2.dler.org:80/announce
  • udp://inferno.demonoid.is:3391/announce
  • http://bt.okmp3.ru:2710/announce
  • udp://6ahddutb1ucc3cp.ru:6969/announce
  • https://tracker.renfei.net:443/announce
  • https://tracker.imgoingto.icu:443/announce
  • http://tracker2.dler.org:80/announce
  • http://t.acg.rip:6699/announce
  • udp://tracker.kali.org:6969/announce
  • udp://tracker.dler.org:6969/announce
  • udp://ns-1.x-fins.com:6969/announce
  • udp://concen.org:6969/announce
  • udp://anidex.moe:6969/announce
  • udp://run.publictracker.xyz:6969/announce
  • udp://shubt.net:2710
  • Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

    Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
    Copyright © 2025 Ex-torrenty.org